Latviešu Hip-Hop radio
Klausīties Hip-Hop radio
Reklāmas pauze
Lietotājvārds/Niks

Parole

Navigācija

Pēdējie komentāri

Izpildītāji runā
Lasīt vairāk
Kas tas ir?

Reklāma
180x150
Šobrīd
Reģistrējušies: 20,840
Pēdējais: ArtursStibelis69
Online viesi: 20
Online lietotāji: 0

ansis savā dzimšanas dienā dāvina albumu


Reperis ansis (īstajā vārdā - Ansis Kolmanis) ar svinīgu "Balzama šovu" 08.maijā klubā "One One" prezentēja savu jaunāko ierakstu ar nosaukums "Balzams".

Ieraksts, kas publicēts un prezentēts autora 30. dzimšanas dienā, ir paša anša sarakstīts, izpildīts, producēts, ieskaņots un miksēts repa ieraksts, kas tapis "Dirty Deal Audio HQ" studijā, Brasā.

Ierakstā piedalās tādi mākslinieki kā Aija Andrejeva, Ozols, Edavārdi, Eliots, Niklāvz, dotConcept, DJ Krii, Viesturs Melders, Andrejs Gradinārovs u.c., un kopš š.g. 8. maija tas pieejams iegādei un straumēšanai visos lielākajos mūzikas tirdzniecības un straumēšanas pakalpojumu sniedzējos (iTunes/Apple Music, Spotify, Deezer u.c.).

http://ansis.co/spotify
http://ansis.co/itunes
http://ansis.co/applemusic
http://ansis.co/deezer

Albums izdots arī simboliskā taustāmā formātā - zelta krāsas A2 izmēra mākslas darba veidolā, kam pievienots īpašs kods uz albuma bezmaksas lejupielādi. Katra albuma kopija ir albuma vāciņa veidotāju Tron Karton un Lazybra roku darbs, kas radīts kokspiedes tehnikā.

Katru mākslas darba kopiju parakstījis albuma autors, un kompaktdiska vai cita datu nesēja albuma fiziskajai kopijai pievienota nav.

Tāpat sadarbībā ar grafiskā dizaina speciālistiem 55art tapusi alternatīva albuma fiziskā versija - autora parakstīts uzlīmju komplekts, kam arī pievienots albuma digitālās versijas lejupielādes kods.

Vairāk par mūziķi: http://facebook.com/ansishh
Komentāri un novērtējums
Ieej sistēmā!
Izpildītāji
Nav norādīts neviens izpildītājs

HHRadio iesaka
181h blogs
Tinteszobs