Latviešu Hip-Hop radio
Klausīties Hip-Hop radio
Reklāmas pauze
Lietotājvārds/Niks

Parole

Navigācija

Pēdējie komentāri

Izpildītāji runā
Lasīt vairāk
Kas tas ir?

Reklāma
180x150
Šobrīd
Reģistrējušies: 20,840
Pēdējais: ArtursStibelis69
Online viesi: 18
Online lietotāji: 0


Edavārdi - Īstas acisJaunais un daudzsološais reperis Edavārdi izdod jaunu albumu “Īstas acis”. Relīzē ir iekļautas 10 kompozīcijas, par kuru muzikālo pavadījumu ir parūpējušies tādi latviešu bītmeikeri kā Kashuks, NiklāvZ, Renalds Trakims, Sivick Beats, Noitro, X.O. un Kristaps Ritms. Dziesmas ierakstīja un apstrādāja vietējā scēnā pazīstamais bītmeikeris Tablis paša izveidotājā studijā “401”. Albumā “Īstas acis” kā vienīgais viesmāklinieks piedalās soul, gospel un jazz dziedātāja Kristīne Prauliņa, kuru var dzirdēt 4 dziesmās, kā arī starp dziesmām parādās dažādu Edavārdi draugu balsis.

Kopā ar albumu Edavārdi piedāvā video klipu dziesmai “Zilie ekrāni”, ko veidoja fotogrāfs un režisors Artūrs Krūmiņš (http:// artursart.lv/). Video tapa sadarbojoties ar veikalu http://manekeni.lv un seno deju grupas "Calendula" dejotājiem Annu un Ingaru.

“Albums “Īstas acis” un dziesma “Zilie Ekrāni” ir par sevis meklēšanu informācijas laikmetā. Dziesmās tiek runāts par to, cik bieži mēs savās galvās mēģinām izdzīvot scenārijus un attēlus, kuriem nav nekādas saistības ar vidi, kurā mēs reāli uzturamies. Tas man lika aizdomāties...,” – par albumu un video izsakās Edavārdi.

Dzelzskalns - Paga PagaDzelzskalns, jeb Artis Dzelzskalns, publisko jaunu video dziesmai "PAGA PAGA" no albuma "KOHORTA".

"Paga Paga" ir viena no 16 grupas KOHORTA, kuras sastāvā ir Dzelzskalns, albuma “KOHORTA” dziesmām, kas izdots pagājušā gada rudenī.

Videoklipa autori Artis Dzelzskalns un Leonards Berežnojs.
Reklāma
728x90

101 KILOMETRS - MANA IZVĒLE

YOHYDY piedāvā savu jaunāko skaņdarbu "TEPAT"

Sniegots sveiciens !

YOHYDY piedāvā savu jaunāko skaņdarbu "TEPAT"!

Veltījums ikvienam, kas gatavs to pieņemt un izjust!

Ar savu fenomenālo pieeju mūzikai un dzejas rakstīšanas manierei autors šajā darbā pauž to, cik būtiski ir apjaust, novērtēt un mīlēt to, kas mums ir dots.

Mākslinieks novēl ikvienam apzināties piederību savai vietai un būtībai, novērtēt tās nozīmīgumu un ļauties burvībai, ko tā sniedz.
Saistībā ar to, skaņdarba pavadošajā video ir attēloti YOHYDY dzimtās pilsētas SALASPILS skati.
Katrs klausītājs skaņdarba dzeju var interpretēt tieši sev tuvai vietai, notikumam vai darbībai.

Bieži vien pēc dārgumiem nav jārokas dziļi vai jādodas tālu – VISS IR TEPAT !!!

Priekā!

Text, Vocal: YOHYDY
Beat by KZR
Recording, Mixing, Mastering at Dynamicrecords by Petr Gluskov

Video
Operator: Andris Mačāns
Clip director: YOHYDY
Editing: YOHYDY


Koncerta atskats: KOHORTA, Pussy Rock un Withcheese

Skrīveru K/C, 29. oktobrī norisinājās albuma "KOHORTA" prezentācijas koncerts.

Koncertu īpašu padarīja ne vien tas, ka vienuviet pulcējās trīs dažādu žanru pārstāvji, bet arī virtuozās albuma dziesmu izspēles un gaismu šovs, kas vienaldzīgos neatstāja.
Sirds sitās straujāk jau no brīža, kad koncerta mūziķi ieraudzīja to, kas šim vakaram paredzēts. Organizatora sacītajam skaņu mākslinieki nebija noticējuši un tas visu procesu padarīja daudz interesantāku. Netipiski fanu pulkam, kas nav liels, būvēja skatuvi tādu, it kā tā tiktu gatavota festivālam. Neplānotu apsvērumu dēļ koncerts sākās vēlāk, bet tas nesalauza garu un koncerts varēja sākties.

"Gandarījums par paveikto un centieniem noturēt tradīciju Skrīveru novadā, kad vismaz reizi gadā notika plašs koncerts ik vienam, kas vēlējās to baudīt." tā īsumā saka koncerta organizators un grupas "KOHORTA" dalībnieks Sandis Kalniņš.
Koncerta emocionālais raksturs tika veidots viļņveidīgi, lai klausītājus neturētu vienā sajūtu stāvoklī. Apmeklētāji varēja gan iztrakoties, gan pietika arī laika atvilkt elpu un baudīt ko dziļdomīgāku. Koncertu iesildīja elektroniskās mūzikas jaunatklājums "Withcheese" (Vitālijs Lubgāns) no Aizkraukles.

Prezentējot albumu bija padomāts par skanējuma dažādību, lai nav gluži tas pats, kas klausīties albumu mājās, tāpēc grupai "KOHORTA" (Artis Dzelzskalns, Mārtiņš Purmalis, Sandis Kalniņš) palīdzēja Pussy Rock biedri, Krišjānis Radziņš (bungas) un Rihards Rikmanis (bass). Dzīvo instrumentu papildinājums repmūzikas ritmiem deva pavisam svaigu skaņu un jaunu elpu, kas koncerta viesiem ļāva baudīt šovu ar pilnu atdevi. Pēc albuma prezentācijas uz skatuves kāpa grupa Pussy Rock pilnā sastāvā (Kristaps Vagners (vokāls, ģitāra), Normunds Brokāns (ģitāra), Rihards Rikmanis (bass), Krišjānis Radziņš (bungas)) un izpildīja savas oriģināl dziesmas no albuma "Glory Hole", kas iznācis šī gada sākumā, kā arī "coverus" populārām "rock" žanra dziesmām.

Kaislība pret savu mūziku un pilnā atdeve ik vienam darbam noveda pie bungu drobenes pārsišanas, bet, protams, koncerts ar to nebeidzās un Krišjānis turpināja meistarīgi spēlēt.

Liels paldies par apbrīnojami precīzu un veiklu loģistiku uzņēmumam PaKit, satriecošo gaismu šovu Artūram Feldmanim, skaņas tīrību  Kristapam Plotniekam un Latvijas jaunatnes teātrim par nesavtīgo atbalstu un uzticēšanos jau no idejas sākuma.

Neaizmirstams un atraktīvs vakars!
Reklāma
728x90