Latviešu Hip-Hop radio
Klausīties Hip-Hop radio
Reklāmas pauze
Lietotājvārds/Niks

Parole

Navigācija

Pēdējie komentāri

Izpildītāji runā
Lasīt vairāk
Kas tas ir?

Reklāma
180x150
Šobrīd
Reģistrējušies: 20,840
Pēdējais: ArtursStibelis69
Online viesi: 17
Online lietotāji: 0


Kontraflovs pied. Pionieris - Attiecību Blūzs

Apvienība Kontraflovs kopā ar Pionieri ir izdevuši singlu Attiecību Blūzs.

Singls pašlaik ir pieejams tikai Spotify, bet, ja būs fanu atsaucība Twitter platformā, tad singls būs pieejams visos medijos. Singls tika izlaists tikai pēc fanu atsaucības, cilvēki retweetoja viņu tweet vairāk kā 100x mazāk nekā 24h laikā, un tas nozīmē, ka cilvēki vēlas dzirdēt viņu mūziku.

Dziesma ir par mūsdienu cilvēku problēmu atrast pietiekami daudz laika un uzmanības karjerai un arī ğimenei. Bet ambiciozi cilvēki cenšas dabūt abus.

https://open.spotify.com/track/4xjnvMrKp0NaoiKMgX9O0U

Ar jaunu mūzikas albumu sevi piesaka repa grupa "KOHORTA"


29. septembrī nācis klajā jauns hip hop mūzikas albums "KOHORTA".

Albumā iekļautas 16 kompozīcijas, kurām tekstu autori ir Sandis Kalniņš (Sandis), Mārtiņš Purmalis (Puriic) un Artis Dzelzskalns (Dzelzskalns), kuri ir arī šīs apvienības biedri.

Paši autori: "Albuma nosaukums ir tāds pats kā grupas nosaukums. Nefilozofējām nosaukumu, kas varētu vedināt uz citu ideju. Tie esam mēs, apvienojušies repa grupā. Iepazīsimies no jauna, citā gaismā."

Albuma muzikālo noformējumu izstrādājuši tādi producenti, kā Jānis Kuplaste (Ed Arape), Vitālijs Lubgāns (withcheese), Ivars Martinovs (Sivick Beats), kā arī Mārtiņš Purmalis, ar producenta segvārdu - up!.
Ieraksti veikti studijā Dirty Deal Audio. Pēcapstrādi veica Ansis Kolmanis un Sandis Kalniņš.

Albuma prezentācijas koncerts 29. oktobrī, Skrīveros.

Plāšākai un aktuālākajai informācijai sekojiet līdzi KOHORTA'i: https://www.facebook.com/kohortamusic

Iegādājies un klausies šeit: https://kohortamusic.bandcamp.com/album/kohorta
Reklāma
728x90

rolands če — "Mēs braucam" (video)Reperis rolands če piedāvā otro video no nesen izdotā albuma "NIMFO".

Albums šī gada 1. septembrī izdots hip-hop mūzikas izdevniecības "Karaļūdens" paspārnē. Jau tagad tiek prognozēts, ka "NIMFO" ir viens no spēcīgākajiem kandidātiem uz šī gada labākā hip-hop albuma statusu Latvijas mūzikas ierakstu gada balvā "Zelta Mikrofons".

{ Jānis Žilde via Twitter:
"Domāju, ka @GACHO /Mesa hiphopa kategorijā balvai @ZeltaMikrofons uzradies konkurents. Prieks, ka LV top labs hiphops - @rolandsxce "NIMFO"!"

Meklē "NIMFO" "Karaļūdens" bandcamp lapā http://karaludens.bandcamp.com/ un lielākajos mūzikas straumēšanas servisos pasaulē.

Drīzumā gaidāma arī albuma CD “deluxe” versija, kurā papildus desmit "NIMFO" interneta relīzes versijā dzirdamajām kompozīcijām būs iekļautas vēl trīs.

Maize beidzot gatava!Iespējams, jau esi dzirdējis par progresīvo Latvijas hip hop apvienību vārdā “Kontraflovs” (arī zināms kā K3F), kuru pārstāv Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss un Ritvars Paraģis. Pavisam nesen tika izdoti divi singli no grupas albuma “Maize”, kā arī grupas debijas video. Taču nu ir pienācis brīdis plašākai publikai piedāvāt solīto mūzikas relīzi.

Maize EP (mini-albums) ir radošās apvienības Kontraflovs (K3F) projekts, kas apvienībai, metaforiski izsakoties, ir durvis uz jaunu, augstāku līmeni - muzikālu un māksliniecisku kopumā. Maize EP ir apvienības Kontraflovs pašu producēts, ierakstīts, aranžēts, apstrādāts (miksēts un masterēts) projekts, kas pierāda apvienības muzikālu neatkarību.

Maize EP iekļautās dziesmas ir arī Ohaio/Hjūstonas DJ iZZY iLL grieztas un skrūvētas (Chopped and Screwed), kas Latvijas hip hop kultūrā nav publiski sastopams sub-žanrs un var tikt uzskatāms par jaunpienesumu.

Kontraflova EP ir atrodams šeit - https://kontraflovs.bandcamp.com/album/maize

Andrejs Irbe - Viena dzīve


Andrejs Irbe izdod dziesmu "Viena dzīve". Skaņdarba muzikālo pavadījumu veidojis Two Sides of Every Story (Nikolajs Sabļins), savukārt piedziedājumu lieliski papildina vokāliste Ance Volfa.

"Dziesmas tematika nav sveša, tā skar gandrīz visus. Stāsts ir par labi zināmo sajūtu, kad darbs aizņem lielāko daļu mūsu dzīves. Kad nonākam pie secinājumiem un pārdomām par to, ko vēlamies sasniegt. Un, vai darbs ir tas pareizais un vienīgais veids, kā piepildīt dzīvi, neatlicinot laiku ģimenei un tuviniekiem, " stāsta viens no līdzautoriem. Dziesmas autori plāno sadarbību turpināt un ierakstīt vēl vairākas kompozīcijas, kuras iespējams tiks iekļautas relīzē.

Info: www.facebook.com/andrejsirbe
Dziesmas lejupielāde: https://andrejsirbe.bandcamp.com/releases
Reklāma
728x90