Latviešu Hip-Hop radio
Klausīties Hip-Hop radio
Reklāmas pauze
Lietotājvārds/Niks

Parole

Navigācija

Pēdējie komentāri

Izpildītāji runā
Lasīt vairāk
Kas tas ir?

Reklāma
180x150
Šobrīd
Reģistrējušies: 20,840
Pēdējais: ArtursStibelis69
Online viesi: 6
Online lietotāji: 0


Maize beidzot gatava!Iespējams, jau esi dzirdējis par progresīvo Latvijas hip hop apvienību vārdā “Kontraflovs” (arī zināms kā K3F), kuru pārstāv Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss un Ritvars Paraģis. Pavisam nesen tika izdoti divi singli no grupas albuma “Maize”, kā arī grupas debijas video. Taču nu ir pienācis brīdis plašākai publikai piedāvāt solīto mūzikas relīzi.

Maize EP (mini-albums) ir radošās apvienības Kontraflovs (K3F) projekts, kas apvienībai, metaforiski izsakoties, ir durvis uz jaunu, augstāku līmeni - muzikālu un māksliniecisku kopumā. Maize EP ir apvienības Kontraflovs pašu producēts, ierakstīts, aranžēts, apstrādāts (miksēts un masterēts) projekts, kas pierāda apvienības muzikālu neatkarību.

Maize EP iekļautās dziesmas ir arī Ohaio/Hjūstonas DJ iZZY iLL grieztas un skrūvētas (Chopped and Screwed), kas Latvijas hip hop kultūrā nav publiski sastopams sub-žanrs un var tikt uzskatāms par jaunpienesumu.

Kontraflova EP ir atrodams šeit - https://kontraflovs.bandcamp.com/album/maize

Andrejs Irbe - Viena dzīve


Andrejs Irbe izdod dziesmu "Viena dzīve". Skaņdarba muzikālo pavadījumu veidojis Two Sides of Every Story (Nikolajs Sabļins), savukārt piedziedājumu lieliski papildina vokāliste Ance Volfa.

"Dziesmas tematika nav sveša, tā skar gandrīz visus. Stāsts ir par labi zināmo sajūtu, kad darbs aizņem lielāko daļu mūsu dzīves. Kad nonākam pie secinājumiem un pārdomām par to, ko vēlamies sasniegt. Un, vai darbs ir tas pareizais un vienīgais veids, kā piepildīt dzīvi, neatlicinot laiku ģimenei un tuviniekiem, " stāsta viens no līdzautoriem. Dziesmas autori plāno sadarbību turpināt un ierakstīt vēl vairākas kompozīcijas, kuras iespējams tiks iekļautas relīzē.

Info: www.facebook.com/andrejsirbe
Dziesmas lejupielāde: https://andrejsirbe.bandcamp.com/releases
Reklāma
728x90

Mazirbe - 100 tonnas hip hopaIzpildītāja Mazirbe vārds ir ņemts no ciemata ar tādu pašu nosaukumu Ziemeļkurzemē, kur izpildītājs, īstajā vārdā Jānis Klucis, ir dzimis un uzaudzis. Ziemeļkurzemes reģions jau 17.gs. Eiropā bija zināms kā raganu un vilkaču zeme, no kuras daudzi svešzemnieki baidījās. Tas arī lielāko ties iedvesmoja Mazirbi albuma radīšanas laikā, radot tiešu un smagnēju atmosfēru.

Mazirbes albums "100 tonnas hip hopa" ir šobrīd ir 4. publiski pieejamais Mazirbes albums.

Albumā ir 11 dziesmas, kuras pārsvarā tiek ieturētas klasiskās hip hopa skaņās ar salīdzinoši maz eksperimentiem, tāpēc katrs, kurš repu klausās jau ilgāku laiku, nebūs vīlies. Visas dziesmas ir ierakstītas un apstrādātas aptuveni gada laikā DDA HQ studijā ar ansi pie pults, kas jau ir kvalitātes garants.

Albumu pagaidām tikai digitālā formātā var nopirkt vai lejuplādēt bez maksas šeit: https://mazirbe.bandcamp.com/

Kontraflovs turpina priecēt - MAIZE„Maize” ir radošā kolektīva Kontraflovs otrais singls un tituldziesma no drīzumā gaidāmā EP (mini-albuma) „Maize”. Dziesmas producents ir Dāvis Strauss, ko-producents Rihards Kronītis (arī zināms kā Corona). Dziesmu izpilda Dāvis Strauss un Artūrs Rikmanis. Liriku video veidojis Artis Dzelzskalns.

Maize latviešu kultūrā spēlē lielu nozīmi. Latvieši to asociē ar naudu, izmanto ar maizi saistītus terminus, iekļaujot tos frazeoloģismos un raksturojot dzīves situācijas, kas nereti saistītas ar naudu.

Dziesmā „Maize” šis termins tiek lietots, lai atveidotu kapitālisma būtību, kādu to redz Kontraflovs. Veids, kā cilvēks nopelna naudu, un lietas/pakalpojumi, kam cilvēks tērē naudu, veido pasauli, kurā viņš dzīvo.

Meklē Kontraflovu sociālajos tīklos:
https://twitter.com/kontraflovs
https://www.instagram.com/kontraflovs/

Plašākiem jautājumiem un saziņai:
kontraflovs@kontraflovs.com

YOHYDY - UZVARA
MONKEY ENTERTAINMENT piedāvā svaigu skaņdarbu Raggadub stilā, kuru izpilda mākslinieks YOHYDY [johaidī] z.a.k. ArtRo, demonstrējot lielisku runas plūdumu.
Dziesma ir unikāla ar to, ka katrs pants tiek paveikts ar viena veida atskaņu.
Muzikālo pavadījumu veidoja, vokālu ierakstīja, miksēja un māsterēja Dmitrijs Odinokijs.

Pateicībā visam, kas ļāva tapt šim mākslas darbam, Artūrs novēl patīkamu klausīšanos.

P.S. 2008. un 2013. gadā autors izdeva mūzikas albumus:
http://yohydy.bandcamp.com/album/p-c-no-pelniem
http://yohydy.bandcamp.com/album/poz-cija
Reklāma
728x90