Latviešu Hip-Hop radio
Klausīties Hip-Hop radio
Reklāmas pauze
Lietotājvārds/Niks

Parole

Navigācija

Pēdējie komentāri

Izpildītāji runā
Lasīt vairāk
Kas tas ir?

Reklāma
180x150
Šobrīd
Reģistrējušies: 20,840
Pēdējais: ArtursStibelis69
Online viesi: 17
Online lietotāji: 0


Puriic nāk klajā ar jaunu video rudenīgās noskaņās

Puriic, jeb Mārtiņš Purmalis, publisko jaunu video "Ābollapa" no nesen izdotā albuma "KOHORTA".

"Ābollapa" ir viena no 16 grupas KOHORTA albuma “KOHORTA” dziesmām, kas nupat kā izdots un tiks prezentēts publikai Skrīveros 29. oktobrī. Darbs ir mierīgs, emociju un domu pārņemts.
Videoklipa idejas autors ir pats Mārtiņš Purmalis, par vizualizāciju parūpējies Artis Dzelzskalns.

Video:

“Karaļūdens” piedāvā: dotConcept — BL4NKIzdevniecība "Karaļūdens" sadarbībā ar bītmeikeri dotConcept (īstajā vārdā — Roberts Lins) piedāvā instrumentālu hip-hop ierakstu. Zem nosaukuma "BL4NK" apkopoti 10 silti, hipnotiski, pārdomas izraisoši bīti.

Ieraksts tapis ārpus Latvijas — Apvienotajā Karalistē. Pats izpildītājs atzīst, ka videi un apkārtnei ir liela nozīme tajā, kā top tur radītā mūzika.

https://karaludens.bandcamp.com/album/bl4nk


Mūziķis, strādājot pie ieraksta, izmantojis gan populāro Ableton LIVE digitālo darbstaciju, gan strādājis ar leģendāriem sampleriem (Roland SP-404, BOSS SP-202), kas piešķīris mūzikai klasiskajām bungmašīnām raksturīgo skaņu.

"Katrs bīts tev liek pamanīt lietas, kuras īsti neesi ievērojis. Ja ir jātiek no punkta A līdz punktam B, tad, pašam nezinot, jau esi galā. Iespējams ka teips ir noburts, nezinu." — dotConcept.

Ieraksta nosaukums "BL4NK" (angļu val. "neaprakstīts") aicina katram klausītājam pašam savas asociācijas un pārdomas padarīt par šīs bītu lentes personīgo konceptu.
Reklāma
728x90

KOHORTA aicina uz jaunā albuma prezentācijas koncertu!KOHORTA aicina uz jaunā albuma prezentācijas koncertu!

Kohorta ir cieši saistīta cilvēku grupa, tāpēc 29. oktobrī Skrīveru K/C (Andreja Upīša iela 1) repmūzikas grupa "KOHORTA" prezentēs savu debijas albumu ar tādu pašu nosaukumu.

Grupa albuma “KOHORTA” radīto materiālu raksturo, kā modernu, taču ar zināmām pamata vērtībām. Albuma materiāls, kas sācis tapt šī gada sākumā, ir ļoti precīzs grupas dalībnieku sajūtu atspoguļojums mūzikā.

Šis nebūs tipisks repmūzikas koncerts. Muzikālo noformējumu papildinās rokgrupa Pussy Rock, kuri šogad izdevuši albumu debijas albumu "Glory Hole".

Ieeja pasākumā no 19:00; koncerta sākums 19:30.
Plašākai informācijai – https://www.facebook.com/kohortamusic

Tiekamies koncertā!

Misters - Pēdējais cīnītājs

Kontraflova izpildproducents Barron Studios podkastā

Kontraflova inženieris un izpildproducents Dāvis Strauss piedalījās lielākās Hjūstonas ierakstu studijas Barron Studios podkastā (arī, pateicoties fanu atbalstam), lai izstāstītu detaļas par singla Maize tapšanu. Dāvis sāk sarunu 10:45.

Listen to BURN LABS PODCAST - October 2016 - XLIV by Barron Studios #np on #SoundCloud
https://soundcloud.com/barron-studios/burn-labs-podcast-october-2016
Reklāma
728x90