Latviešu Hip-Hop radio
Klausīties Hip-Hop radio
Reklāmas pauze
Lietotājvārds/Niks

Parole

Navigācija

Pēdējie komentāri

Izpildītāji runā
Lasīt vairāk
Kas tas ir?

Reklāma
180x150
Šobrīd
Reģistrējušies: 20,840
Pēdējais: ArtursStibelis69
Online viesi: 6
Online lietotāji: 0


SANDIS - ATKARĪBA (STRAUTS REMIX)

Jūsu uzmanībai SANDIS piedāvā remiksu dziesmai "Atkarība" no pērnajā rudenī izdotā albuma "KOHORTA".

SANDIS: “Dziesmā runāju par to, kā es jūtos, rakstot un izpildot publiski savas kompozīcijas. Nav reizes, kad sajūtas par paveikto būtu identiskas, un šis ir tas adrenalīns, pēc kā dzenos”.
Drīzumā gaidāmajā albumā, kas top sadarbībā ar Artūru Strautiņu, šis ir vienīgais remikss. Muzikālā maniere būs ieturēta no vieglām, līdz pat enerģiski spēcīgām dziesmām, līdzīgi kā biju iesācis šo ceļu ar projektiem "Kaklasaite" un "Kam Tu Klanies".
- Mūzika būs pieejama augstākā kvalitātē straumēšanas servisos, līdz ko iznāks albums.
Pavadījuma autors: Kuplaste Kuplais Jaanis
Remiksa autors: Arturs Strautins
Teksts/Vokāls: Sandis Kalniņš
Ieraksts/Pēcapstrāde: Dirty Deal Audio/Cits Formāts

Tie Tur - Zombiji, Bendes un Lembergs (beat by ansis)

Reklāma
728x90

REINIS KAPONE - GOTHAM

Londonā dzīvojošs hip-hopa mākslinieks no Valmieras Reinis Kapone sadarbībā ar ansi (Ansis Kolmanis) izdevis pirmo videoklipu dziesmai no sava rudenī gaidāmā debijas albuma "Katafalks."

Dziesma "Gotham" stāsta par pasaules vērtību maiņu un atspoguļo aktuālās norises, pastarpināti izmantojot salīdzinājumu ar izdomātu pilsētu.
"Gotham" mūzikas autors ir ansis (Ansis Kolmanis), dziesma ierakstīta, miksēta un māsterēta Dirty Deal Audio HQ studijā Rīgā.
Mūzikas video režisori — Reinis Kapone, Raimonds Lužinskis un Normunds Lužinskis, operatori — Normunds Lužinskis, montāža - Raimonds Lužinskis.
Singls "Gotham" atrodams visos lielākajos straumēšanas servisos un tiešsaistes mūzikas veikalos.

ansis savā dzimšanas dienā dāvina albumu


Reperis ansis (īstajā vārdā - Ansis Kolmanis) ar svinīgu "Balzama šovu" 08.maijā klubā "One One" prezentēja savu jaunāko ierakstu ar nosaukums "Balzams".

Ieraksts, kas publicēts un prezentēts autora 30. dzimšanas dienā, ir paša anša sarakstīts, izpildīts, producēts, ieskaņots un miksēts repa ieraksts, kas tapis "Dirty Deal Audio HQ" studijā, Brasā.

Ierakstā piedalās tādi mākslinieki kā Aija Andrejeva, Ozols, Edavārdi, Eliots, Niklāvz, dotConcept, DJ Krii, Viesturs Melders, Andrejs Gradinārovs u.c., un kopš š.g. 8. maija tas pieejams iegādei un straumēšanai visos lielākajos mūzikas tirdzniecības un straumēšanas pakalpojumu sniedzējos (iTunes/Apple Music, Spotify, Deezer u.c.).

http://ansis.co/spotify
http://ansis.co/itunes
http://ansis.co/applemusic
http://ansis.co/deezer

Albums izdots arī simboliskā taustāmā formātā - zelta krāsas A2 izmēra mākslas darba veidolā, kam pievienots īpašs kods uz albuma bezmaksas lejupielādi. Katra albuma kopija ir albuma vāciņa veidotāju Tron Karton un Lazybra roku darbs, kas radīts kokspiedes tehnikā.

Katru mākslas darba kopiju parakstījis albuma autors, un kompaktdiska vai cita datu nesēja albuma fiziskajai kopijai pievienota nav.

Tāpat sadarbībā ar grafiskā dizaina speciālistiem 55art tapusi alternatīva albuma fiziskā versija - autora parakstīts uzlīmju komplekts, kam arī pievienots albuma digitālās versijas lejupielādes kods.

Vairāk par mūziķi: http://facebook.com/ansishh

KOHORTA publisko jaunu video dziesmai "Te To Nav""KOHORTA" nodod klausītājiem jaunu dziesmu "Te To Nav", kurai tapis video klips. Meklējot jaunu skanējumu un mūzikas pasniegšanas veidu, grupa nedaudz atkāpusies no savām sākotnējām saknēm un prezentē krietni vieglāk uztveramu mūziku.

Videoklipa autori Artis Dzelzskalns un Leonards Berežnojs.
Reklāma
728x90