Latviešu Hip-Hop radio
Klausīties Hip-Hop radio
Reklāmas pauze
Lietotājvārds/Niks

Parole

Navigācija

Pēdējie komentāri

Izpildītāji runā
Lasīt vairāk
Kas tas ir?

Reklāma
180x150
Šobrīd
Reģistrējušies: 20,840
Pēdējais: ArtursStibelis69
Online viesi: 6
Online lietotāji: 0


rolands če un ansis — “SMAGI”


Reperi rolands če un ansis piedāvā jaunu video dziesmai "Smagi" no rolanda če albuma "NIMFO", ko izdevusi vietējā hip-hop mūzikas izdevniecība "Karaļūdens". Dziesma iepriekš bijusi dzirdama kā viena no trim bonuskompozīcijām, kas iekļautas albuma paplašinātajā CD deluxe versijā.

"Smagi" mūzikas autori ir Oriole (Uģis Vālodze) un Tablis (Toms Horsts), dziesma ierakstīta, miksēta un māsterēta Dirty Deal Audio HQ studijā, Rīgā. Mūzikas video režisori — rolands če un Dāvids Stūrmanis, operatori — Dāvids Stūrmanis un Ralfs Bikavnieks. "NIMFO" atrodams visos lielākajos straumēšanas servisos un tiešsaistes mūzikas veikalos, kā arī "Karaļūdens" Bandcamp vietnē, kur to var lejupielādēt bez maksas vai iegādāties albumu par paša izvēlētu cenu. Albuma CD versiju meklē veikalā Hoodshop, Brīvības ielā 72 k-2.

Drīzumā abus reperus būs iespēja redzēt uz skatuves "Balzama šovā", kas notiks 8. maijā, klubā "One One", Rīgā, Šarlotes ielā 18a. Pasākuma ietvaros tiks prezentēts anša albums "Balzams", kas šajā datumā vienlaicīgi piedzīvos savu pasaules pirmatskaņojumu visos mūzikas straumēšanas pakalpojumu sniedzējos un arī pasākumā, koncerta veidolā.

Edavārdi - Īstas acisJaunais un daudzsološais reperis Edavārdi izdod jaunu albumu “Īstas acis”. Relīzē ir iekļautas 10 kompozīcijas, par kuru muzikālo pavadījumu ir parūpējušies tādi latviešu bītmeikeri kā Kashuks, NiklāvZ, Renalds Trakims, Sivick Beats, Noitro, X.O. un Kristaps Ritms. Dziesmas ierakstīja un apstrādāja vietējā scēnā pazīstamais bītmeikeris Tablis paša izveidotājā studijā “401”. Albumā “Īstas acis” kā vienīgais viesmāklinieks piedalās soul, gospel un jazz dziedātāja Kristīne Prauliņa, kuru var dzirdēt 4 dziesmās, kā arī starp dziesmām parādās dažādu Edavārdi draugu balsis.

Kopā ar albumu Edavārdi piedāvā video klipu dziesmai “Zilie ekrāni”, ko veidoja fotogrāfs un režisors Artūrs Krūmiņš (http:// artursart.lv/). Video tapa sadarbojoties ar veikalu http://manekeni.lv un seno deju grupas "Calendula" dejotājiem Annu un Ingaru.

“Albums “Īstas acis” un dziesma “Zilie Ekrāni” ir par sevis meklēšanu informācijas laikmetā. Dziesmās tiek runāts par to, cik bieži mēs savās galvās mēģinām izdzīvot scenārijus un attēlus, kuriem nav nekādas saistības ar vidi, kurā mēs reāli uzturamies. Tas man lika aizdomāties...,” – par albumu un video izsakās Edavārdi.
Reklāma
728x90

Dzelzskalns - Paga PagaDzelzskalns, jeb Artis Dzelzskalns, publisko jaunu video dziesmai "PAGA PAGA" no albuma "KOHORTA".

"Paga Paga" ir viena no 16 grupas KOHORTA, kuras sastāvā ir Dzelzskalns, albuma “KOHORTA” dziesmām, kas izdots pagājušā gada rudenī.

Videoklipa autori Artis Dzelzskalns un Leonards Berežnojs.

101 KILOMETRS - MANA IZVĒLE

YOHYDY piedāvā savu jaunāko skaņdarbu "TEPAT"

Sniegots sveiciens !

YOHYDY piedāvā savu jaunāko skaņdarbu "TEPAT"!

Veltījums ikvienam, kas gatavs to pieņemt un izjust!

Ar savu fenomenālo pieeju mūzikai un dzejas rakstīšanas manierei autors šajā darbā pauž to, cik būtiski ir apjaust, novērtēt un mīlēt to, kas mums ir dots.

Mākslinieks novēl ikvienam apzināties piederību savai vietai un būtībai, novērtēt tās nozīmīgumu un ļauties burvībai, ko tā sniedz.
Saistībā ar to, skaņdarba pavadošajā video ir attēloti YOHYDY dzimtās pilsētas SALASPILS skati.
Katrs klausītājs skaņdarba dzeju var interpretēt tieši sev tuvai vietai, notikumam vai darbībai.

Bieži vien pēc dārgumiem nav jārokas dziļi vai jādodas tālu – VISS IR TEPAT !!!

Priekā!

Text, Vocal: YOHYDY
Beat by KZR
Recording, Mixing, Mastering at Dynamicrecords by Petr Gluskov

Video
Operator: Andris Mačāns
Clip director: YOHYDY
Editing: YOHYDY


Reklāma
728x90