Latviešu Hip-Hop radio
Klausīties Hip-Hop radio
Reklāmas pauze
Lietotājvārds/Niks

Parole

Navigācija

Pēdējie komentāri

Reklāma
180x150
Šobrīd
Reģistrējušies: 20,840
Pēdējais: ArtursStibelis69
Online viesi: 19
Online lietotāji: 0

Informācija

Kas īsti ir HHRadio.lv?

hhradio.lv - latviešu hiphop radio mājas lapa. Projekta pirmssākumi meklējami pirms aptuveni 3 gadiem, kad mūsu pamatfunkcija bija jauno hiphopa izpildītāju atbalstīšana. Laika gaitā pati radiostacija ir kļuvusi tikai par daļu visa projekta.

Šobrīd HHRadio ir kļuvis par interneta portālu ar ļoti plašu informācijas klāstu par jaunākajām aktualitātēm Latvijas hiphopa kultūrā. Portāls piedāvā skatīties jaunākos videoklipus, klausīties pazīstamu izpildītāju dziesmas, lasīt dziesmu lirikas, apskatīt fotogrāfijas no hiphopa pasākumiem, spēlēt interaktīvas spēles, piedalīties konkursos, kā arī daudzas citas iespējas.

Mēs esam draudzīgs portāls - sadarbojamies ar citām interneta vietnēm, veidojam kopīgus projektus, publiskus pasākumus, apmeklējam pasākumus un aktīvi iesaistāmies sabiedriskajā dzīvē.

hhradio.lv ir arī stabils hostinga devējs. Pašlaik mūsu pakalpojumus jau izmanto tādas hiphopa mājas lapas kā viensvienspieci.lv, podkasts.lv, psc.lv, 181h.lv u.c.

hhradio.lv administrācija novēl patīkamu uzturēšanos šajā portālā un atgādina, ka kaut minimāls atbalsts ir iemesls darīt atkal!


Iespējas

HHRadio iesaka
Tinteszobs
181h blogs